Výsledky soutěží

 

2020

Memoriál Jana Dřínka

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

2019

Plamen podzim (Mostiště) 

Děti mladší - 2. místo

Děti starší - 7. místo 

 

Věcovský Plamínek 

Děti mladší - 2. místo

Děti starší - 2. místo 

 

Memoriál Jana Dřínka

Ženy - 1. místo

Muži - 3. místo

 

O pohár starosty Svratky

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 3. místo

 

Bohdalovský pohár

Děti mladší - 3. místo

Děti starší - 2. místo

 Ženy - 1. místo

Muži - 2. místo

 

Herálec noční

Ženy - 1. místo

Muži - 3. místo

 

Okres (Věchnov)

Ženy - 1. místo

Muži - 3. místo

 

Krásenská 60ka

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 1. místo

 

Okrsek (Sněžné)

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 2. místo 

Ženy - 1.místo

Muži - 2. místo + memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok

 

Plamen Jaro (Jámy)

Děti mladší - 10. místo

Děti starší - 8. místo

 

2018

Plamen podzim (Bobrová) 

Děti mladší - 13. místo

Děti starší - 8. místo 

 

Herálecký Plamínek 

Děti mladší - 2. místo

Děti starší - 2. místo 

 

Memoriál Jana Dřínka

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

Bohdalovský pohár

Děti mladší - 6. místo

Děti starší - 3. místo

 Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

Herálec noční

Ženy - 1. místo

Muži - 3. místo

 

Krásenská 60ka

Děti mladší - 3. místo

Děti starší - 1. místo

 

Okrsek (Sněžné)

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 1. místo 

Ženy - 1.místo

Muži - 1. místo + memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok

 

Plamen Jaro (Lavičky)

Děti mladší - 4. místo

Děti starší - 4. místo

 

2017

Plamen podzim (Krásné) 

Děti mladší - 4. místo

Děti starší - 9. místo 

 

Věcovský Plamínek 

Děti mladší - 2. místo

Děti starší - 4. místo 

 

Memoriál Jana Dřínka

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

Bohdalovský pohár

Děti starší - 7. místo 

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

Herálec noční

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

O pohár starosty Sázavy

Muži - 1. místo

 

Okres (Lavičky)

Ženy - 2. místo

Muži - 1. místo

 

O pohár starosty Svratky

Děti mladší - 2. místo

Děti starší - 2. místo

 

Krásenská 60ka

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 1. místo

 

Okrsek (Daňkovice)

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 3. místo 

Ženy - 1.místo

Muži - 1. místo + memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok

 

Plamen Jaro (Velké Meziříčí)

Děti mladší - 2. místo

Děti starší - 6. místo

 

2016

Plamen podzim (Mostiště) 

Děti mladší - 3. místo

Děti starší - 9. místo 

 

Křižánecký Plamínek 

Děti mladší - 2. místo

Děti starší - 4. místo 

 

Noční hlídka (Březiny)

Muži - 2. místo ?

 

Memoriál Jana Dřínka

Ženy - 3. místo

Muži - 1. místo

 

Bohdalovský pohár

Děti mladší - 4. místo

Děti starší - 4. místo 

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

Herálec noční

Ženy - 1. místo

Muži - 2. místo

 

O pohár starosty Sázavy

Ženy - 1. místo

Muži - 2. místo

 

O pohár starosty Svratky

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 2. místo

 

Krásenská 60ka

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 1. místo

 

Okres (Měřín)

Ženy - 1. místo !!!!!!!!!!!

Muži - 9. místo

 

Plamen Jaro (Žďár nad Sázavou)

Děti mladší - 4. místo

Děti starší - 11. místo

 

Okrsek (Krásné)

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 1. místo 

Ženy - 1.místo

Muži - 1. místo + memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok 

 

2015

Plamen podzim (Svratka) 

Děti mladší - 3. místo

Děti starší - 14. místo 

 

Herálecký Plamínek 

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 2. místo 

 

Memorial Jana Dřínka

Ženy - 2. místo

Muži - 1. místo

 

Bohdalovský pohár

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 2. místo 

Ženy - 3. místo

Muži - 1. místo

 

Herálec noční

Muži - 1. místo

Ženy - 1. místo

 

O pohár starosty Sázavy

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

O pohár starosty Svratky

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 2. místo 

 

Okres (Pikárec)

Ženy - 1. místo !!!!!!!!!!!

Muži - 4. místo

 

Plamen Jaro (Hamry nad Sázavou)

Děti mladší - 8. místo

Děti starší - 15. místo

 

Okrsek (Sněžné)

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 2. místo 

Ženy - 1.místo

Muži - 1. místo + memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok 

 

2014

Plamen podzim (Újezd) 

Děti mladší - 4. místo

Děti starší - 23. místo 

 

Memorial Jana Dřínka

Ženy - 4. místo

Muži - 2. místo

 

Bohdalovský pohár

Děti mladší - 6. místo

Děti starší - 7. místo 

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

Herálec noční

Muži - 1. místo

 

O pohár starosty Sázavy

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo

 

Okres (Věchnov)

Ženy - 1. místo !!!!!!!!!!!

Muži - 6. místo

 

Okrsek (Kuklík)

Děti mladší - 1. místo

Děti starší - 2. místo 

Ženy - 1.místo

Muži - 1. místo + memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok

 

Plamen jaro (Hamry nad Sázavou)

Děti mladší - 14. místo

Děti starší - 25. místo 

 

Noční hlídka (Březiny)

Muži - 1. místo !!!!!!!!!!!

 

2013

Memorial Jana Dřínka

Ženy - 10. místo

Muži - 4. místo

 

Bohdalovský pohár

Děti mladší - 5. místo

Děti starší - 3. místo 

Ženy - 1. místo  (čas 53.25s !!! )

Muži - 2. místo

 

O pohár starosty Sázavy

Ženy - 1. místo

Muži - 2. místo

 

Okres (Bobrová)

Ženy - 3. místo

Muži - 5. Místo

 

Okrsek (Daňkovice)

Ženy - 1.místo

Muži - 1. místo

+ memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok

 

2012

Memorial Jana Dřínka

Ženy - 7. místo

Muži - 3. místo

 

Bohdalovský pohár

Muži - 4. místo

 

O pohár starosty Sázavy

Muži - 3. místo

 

Okrsek (Sněžné)

Ženy - 1. místo

Muži - 1. místo - rekordní čas v útoku: 51,6 sekund

+ memorial Václava Buriana za nejrychlejší útok

 

2011

Memorial Jana Dřínka

Ženy - 2. místo

Muži - 11. místo

 

Okres (Petrovice)

Ženy - 7. místo

Muži - 5. Místo

 

Okrsek (Krásné)

Ženy - 2. místo

Muži - 1. Místo

 

2010

Okrsek (Kuklík)

Ženy - 3. Místo

Muži - 3. místo

 

2009

Okres (Věchnov)

Ženy - 4. Místo

 

Okrsek (Sněžné)

Ženy - 3. Místo

Muži - 4. místo

 

2008

Okrsek (Kuklík)

Ženy - 3. místo

Muži - 3. místo

 

2007

Okrsek (Krásné)

Muži - 3. místo   

 

2006

Okrsek (Snězné)

Muži - 7. místo

© 2021 SDH Daňkovice    |    Příhlášení do administrace