Kalendář soutěží v roce 2019

Hra Plamen - jaro

18.5. Jámy

(děti)

 

Okrsková soutěž

1.6. Kuklík

(děti, ženy, muži)

 

Krásenská 60ka

8.6. Krásné

(děti)

 

Okresní soutěž (klasika)

15.6. Věchnov

(ženy, muži)

 

O pohár starosty Sázavy

6.7. Sázava

(ženy, muži)

 

Herálec noční

31.8. Herálec

(ženy, muži)

 

Bohdalovský pohár

7.9. Bohdalov

(děti, ženy, muži)

 

Pohár starosty města Svratka

8.9. Svratka

(děti)

 

Memoriál Jana Dřínka

14.9. Žďár nad Sázavou

(ženy, muži)

 

Věcovský Plamínek

21.9. Věcov

(děti)

 

Hra Plamen - Mostiště

5.10. Mostiště

(děti)

 

Kalendář soutěží v roce 2018

Noční hlídka

21.4. Březiny

(muži)

 

Okrsková soutěž

12.5. Sněžné

(děti, ženy, muži)

 

Hra Plamen - jaro

19.5. Lavičky

(děti)

 

Krásenská 60ka

3.6. Krásné

(děti)

 

Okresní soutěž (klasika)

16.6. Bobrová

(ženy, muži)

 

Pohár starosty města Svratka

17.6. Svratka

(děti)

 

O pohár starosty Sázavy

6.7. Sázava

(ženy, muži)

 

Herálec noční

11.8. Herálec

(ženy, muži)

 

Bohdalovský pohár

1.9. Bohdalov

(děti, ženy, muži)

 

Memoriál Jana Dřínka

8.9. Žďár nad Sázavou

(ženy, muži)

 

Herálecký Plamínek

22.9. Herálec

(děti)

 

Hra Plamen - podzim

6.10. Bobrová

(děti)

 

Kalendář soutěží v roce 2017

Hra Plamen - jaro

20.5. Velké Meziříčí

(děti)

 

Okrsková soutěž

3.6. Daňkovice

(děti, ženy, muži)

 

Krásenská 60ka

10.6. Krásné

(děti)

 

Okresní soutěž (klasika)

24.6. Lavičky

(ženy, muži)

 

Pohár starosty města Svratka

18.6. Svratka

(děti)

 

O pohár starosty Sázavy

8.7. Sázava

(ženy, muži)

 

Herálec noční

12.8. Herálec

(ženy, muži)

 

Bohdalovský pohár

2.9. Bohdalov

(děti, ženy, muži)

 

Memoriál Jana Dřínka

9.9. Žďár nad Sázavou

(ženy, muži)

 

Věcovský Plamínek

30.9. Věcov

(děti)

 

Hra Plamen - podzim

7.10. Krásné

(děti)

 

Kalendář soutěží v roce 2016

Okrsková soutěž

21.5. Krásné

(děti, ženy, muži)

 

Hra Plamen - jaro

28.5. Žďár nad Sázavou

(děti)

 

Krásenská 60ka

4.6. Krásné

(děti)

 

Okresní soutěž (klasika)

11.6. Měřín

(ženy, muži)

 

Pohár starosty města Svratka

19.6. Svratka

(děti)

 

O pohár starosty Sázavy

9.7. Sázava

(ženy, muži)

 

Herálec noční

20.8. Herálec

(ženy, muži)

 

Bohdalovský pohár

3.9. Bohdalov

(děti, ženy, muži)

 

Memoriál Jana Dřínka

10.9. Žďár nad Sázavou

(ženy, muži)

 

Noční hlídka

24.9. Březiny

(muži)

 

Křižánecký Plamínek

28.9. Křižánky

(děti)

 

Hra Plamen - podzim

8.10. Mostiště

(děti)

 

Kalendář soutěží v roce 2015

Okrsková soutěž

16.5. Sněžné

(děti, ženy, muži)

 

Hra Plamen - jaro

30.5. Hamry nad Sázavou

(děti)

 

Okresní soutěž (klasika)

20.6. Pikárec

(ženy, muži)

 

Pohár starosty města Svratka

21.6. Svratka

(děti)

 

O pohár starosty Sázavy

11.7. Sázava

(ženy, muži)

 

Herálec noční

22.8. Herálec

(ženy, muži)

 

Bohdalovský pohár

5.9. Bohdalov

(děti, ženy, muži)

 

Memoriál Jana Dřínka

12.9. Žďár nad Sázavou

(ženy, muži)

 

Herálecký Plamínek

26.9. Herálec

(děti)

 

Hra Plamen - podzim

10.10. Svratka

(děti)

© 2021 SDH Daňkovice    |    Příhlášení do administrace